Archive for November, 2020

OTEVŘENÍ HALY VE ČTVRTEK 3.12.2020

Sunday, November 29th, 2020

PODLE VLÁDNÍHO NAŘÍZENÍ O ROZVOLNĚNÍ, OTEVÍRÁME NAŠÍ TENISOVOU HALU DOBŘICHOVICE VE ČTVRTEK 3.12.2020 V ČASE  OD 00:01. V REZERVAČNÍM SYSTÉMU (stačí kliknout na nápis “PŘEHLED REZERVACÍ” KTERÝ JE UMÍSTĚNÝ NA STRÁNKÁCH V VPRAVO NA LIŠTĚ ODKAZŮ) JSOU ZADÁNY STÁLÉ REZERVACE A V OSTATNÍCH ČASECH JE MOŽNÉ SI HALU OBJEDNAT. TENISU ZDAR

Hygienická pravidla pro provoz tenisové haly

Friday, November 27th, 2020

Pěkný den, níže poskytujeme informace ohledně fungování na tenisové hale, po jejím znovuotevření.

Přítomnost veřejnosti v provozovnách poskytovatelů služeb v oblasti sportu  – vnitřních sportovišť omezena na 10 osob , aby byla dodržována následující pravidla od 3.12.2020:

a) omezit přítomnost sportovců tak, aby byly mezi nimi rozestupy alespoň 2 metry a na každých

15 m2 se vyskytoval nejvýše 1 sportovec

b) nelze používat šatny a sprchy

c) vstup a pohyb po hale  po celou dobu pouze s ochrannými prostředky dýchacích cest

d) zajistit dezinfekci stálého  zařízení dvorce a pomůcek po použití každým sportovcem

e) průběžně dezinfikovat místa, kde se sportovci vyskytují

f) zajistit dezinfekci rukou pro personál i sportovce

g) sportovci provedou povinnou dezinfekci rukou před zahájením a po celkovém ukončení cvičení

Je nutno plně dodržovat stanovená režimová opatření, tj. mimo jiné se vůbec nesmí používat šatny a sprchyZáchody lze používat výhradně, pokud je nastaven režim tak, aby se ve vnitřních prostorech nepotkávalo vícero osob a při používání záchodů je třeba používat ochranný prostředek dýchacích cest.  V těchto případech je však třeba zabezpečit provádění zvýšených hygienických opatření, zejména dezinfekce rukou, ale také míst, kterých se běžně dotýkají ruce.

NOVINKY PRO ZIMNÍ SEZÓNU 2020/2021

Wednesday, November 25th, 2020

Novinkou pro zimní sezónu 2020/2021 je vstupní systém na čipy. Systém je již aktivní a při vstupu i odchodu do haly bude zapotřebí použít čipu. Každý kdo má udělanou celosezónní rezervaci obdrží 1 čip zdarma. Všichni ostatní si budou moci čip pořídit za 200,-/sezóna (viz ceník). Dále je aktivní “REZERVAČNÍ SYSTÉM” přes , který je možné rezervovat volné hodiny. Každý, kdo si bude chtít rezervovat volnou hodinu,  se musí  přihlásit do systému. Zašlete tedy prosím email na tenisdobrichovice@seznam.cz. Obratem vám zašleme přihlašovací jméno a heslo s kompletním informačním servisem.

CENÍK ZIMA 2020-2021

RESTART SEZÓNY 2020/2021 SE BLÍŽÍ

Monday, November 23rd, 2020

Pěkný den všem příznivcům tenisu. Restart zimní halové sezóny 2020/2021 je již za dveřmi. Podle dostupných informací z Národní agentury pro sport, bychom měli otevřít v pondělí 30.11.2020. Na úvod jsme připravili několik novinek, o kterých vás budeme informovat zde,  na našich stránkách do konce tohoto týdne. Pevné zdraví a  Tenisu zdar